Karnawał dla pasjonatów

Karnawał dla pasjonatów

Życie jest zbyt krótkie, aby spędzać karnawał co roku na imprezie u znajomych lub na rynku miejskim. Jak się bawić, to na całego, aby było co wspominać przez kolejne lata. Warto zatem spróbować połączyć swoją pasję z zabawą lub odnaleźć nowe, niebanalne hobby.

 • W karnawale do kręgielni

  By grać w kręgle nie trzeba żadnej filozofii, nie trzeba również przygotowywać się do nich kondycyjnie. Bowling to gra, w trakcie której wydobywają się z nas pozytywne emocje, to zabawa w czasie której można nie tylko doskonalić swoje umiejętności sportowe, ale prowadzić również rozmowy towarzyskie. Jest to zatem propozycja spędzenia kilku karnawałowych wieczorów dla osób, które niekoniecznie chcą tańczyć, ale uwielbiają spędzać aktywnie czas wśród przyjaciół.

  Warto pamiętać, że w trakcie gry znakomicie smakują przekąski, które w towarzystwie piwa lub wymyślnych drinków pomogą nam zachować siły na długie godziny sportowych zmagań. Na tę okazję doskonałe będą zielone oliwki z rukolą, suszone pomidory z serem i grzankami lub Filaggio, nadziewane pieczarki z chrupiącą bagietką lub śródziemnomorskim pieczywem. Przekąski można przygotować wcześniej i podczas gry zaskoczyć nimi przyjaciół w czasie przerwy przy stoliku.

  więcej » « powrót
  W karnawale do kręgielni
 • Impreza w tropikach

  Wystarczy kilku przyjaciół, zabukować bilet na samolot i egzotyczna wyprawa karnawałowa może okazać się przygodą życia. Daleka Brazylia, Teneryfa, a może Brazylia - warto wybrać się do tych miejsc właśnie w karnawale, aby zobaczyć je pełne kolorów, lokalnych zwyczajów i miejscowej kuchni w atmosferze zabawy i rozrywki. Na pewno nie będzie tam nudy! Warto pamiętać, aby do walizki wrzucić słoiczek lub dwa przekąsek OLE!. W odpowiednim momencie będzie można poczęstować nią nowopoznanych przyjaciół na imprezie, aby pogłębić ich sympatię lub po prostu sprawić sobie kulinarną przyjemność odpoczywając chwilę od niezwykłej zabawy.

  Impreza w tropikach
 • Zabawa z górami w tle

  W ciągu dnia malownicze wycieczki na śniegiem przysypane szczyty, opalanie się w promieniach słońca lub szusowanie po stokach, a wieczorem… Wieczorem grzane piwo lub wino, apetyczne przekąski, niekończące się rozmowy z poznanymi wędrowcami w schronisku, wspólne śpiewy, tańce i zabawa do późnej nocy. Spotkania w karnawale wysoko w górach mają coś w sobie wyjątkowego. Dlatego warto zabrać ze sobą do plecaka słoiczek lub dwa warzywnych przysmaków OLE!. W odpowiednim momencie mogą nam przyjść z pomocą jako wyśmienita apetyczna niespodzianka. Suszone pomidory z ziołami, Felisos z czarnymi oliwkami lub koreczki warzywne doskonale sprawdzą się z grzańcem po długim i wyczerpującym dniu.

  Zabawa z górami w tle