Dlaczego Ole!

Jakość i najlepszy smak bez kompromisów!

Marka OLE! od ponad 20 lat jest wszędzie tam, gdzie potrzebują jej konsumenci, gwarantując najwyższą jakość i najlepszy smak warzyw zamkniętych w słoiczkach. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktów tak, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Grono osób, które zaufało marce OLE! ciągle się powiększa. Codziennie dokładamy starań, aby nie zawieść tego zaufania.

Dlaczego możesz zaufać marce OLE!?

 • Wszystkie nasze wyroby produkowane są zgodnie z wytycznymi prawa żywnościowego obowiązującego w Polsce i Unii Europejskiej oraz zasadami GHP, GMP, HACCP. Co roku uzyskujemy międzynarodowy certyfikat IFS- International Food Standard.
 • O jakości naszych produktów myślimy już na etapie wyboru dostawców. Chcąc znaleźć najodpowiedniejszych szukamy ich na całym świecie, podając ich surowej ocenie i wybierając najlepszych. Każda dostawa surowców jest szczegółowo sprawdzana pod kątem jakości na zgodność z załączonymi atestami i certyfikatami jakości. Ponadto nasi dostawcy co roku są oceniani i weryfikowani. Na tej podstawie powstaje lista kwalifikowanych dostawców.
 • Najlepszy smak i aromat to znak rozpoznawczy naszych produktów. Aby zapewnić taki efekt, nasze produkty przechodzą szereg badań i analiz. Produkty OLE! poddawane są szczegółowej kontroli w naszym laboratorium kontroli jakości, a także w akredytowanych laboratoriów zewnętrznych.
 • Produkty OLE! są także bezpieczne dla klienta. W naszych zakładach produkcyjnych stosujemy szczegółową kontrolę na obecność ciał obcych, ponadto nasze wyroby są badane pod kątem mikrobiologicznym podczas prób termostatowych każdej partii produkcyjnej i wybiórczych badań w zewnętrznych laboratoriach. Dzięki temu mamy pewność, że produkty OLE! są gotowe do spożycia. Dużą wagę przywiązujemy również do bezpieczeństwa opakowania. Opakowania posiadają niezbędne atesty i badania potwierdzające użycie ich do kontaktu z żywnością.
 • W produktach OLE! nie są stosowane konserwanty. Długą przydatność do spożycia naszych wyrobów zapewniamy poprzez proces pasteryzacji, który pozwala na wydłużenie terminu przydatności przy jednoczesnym zachowaniu smaku produktów i uniknięciu obniżenia ich wartości odżywczych.
 • Nasze produkty wpisują się doskonale w trend zdrowego żywienia. Ich jakość została doceniona i wyróżniona m.in. w plebiscytach:

  „Superprodukt 2008”

  „Złoty Paragon 2011 – Nagroda Kupców Polskich”

  „Perły Rynku FMCG 2012”

  „Produkt na medal 2012”
 • Przy produkcji naszych warzywnych przysmaków dbamy także o środowisko. Mamy wykupioną licencję na tzw. Zielony punkt, który poświadcza, że firma realizuje obowiązek odzysku oraz recyclingu.

Pozostaje nam więc życzyć wszystkim smacznego!