Aktualności

29 XII
OLE! i LAZUR – idealny duet na karnawał

Karnawał to czas imprezowego i kulinarnego szaleństwa. Właśnie z myślą o tym wyjątkowym okresie już w grudniu rozpoczęła się wspólna akcja promocyjna warzywnych przysmaków OLE! oraz serów pleśniowych LAZUR. W sklepach w całym kraju pojawiły się produkty obu marek z bookletami zawierającymi karnawałowe przepisy.

Szukasz pomysłów jak wzbogacić kulinarnie karnawałowe szaleństwo? Jeśli nie chcesz, by przygotowanie wyszukanych potraw odciągnęło Cię od zabawy skorzystaj z smakowitych pomysłów OLE!. Dzięki markom OLE! i LAZUR wszyscy mogą wziąć udział w kulinarnej podróży. Aby każdy smakosz znalazł coś dla siebie przygotowano ponad 300 000 szt. produktów OLE! i LAZUR opatrzonych bookletami z jedynymi w swoim rodzaju karnawałowymi przepisami.

Booklety będą znajdować się na 3 produktach OLE! – Suszonych pomidorach w oleju z ziołami 305 ml, Kaparach 212 ml oraz na Oliwkach drylowanych zielonych 314 ml. O wyjątkowe doznania zadbał także LAZUR, który umieścił przepisy na produktach: Ser Błękitny, Ser Złocisty i Ser Turkusowy. Sery LAZUR idealnie komponują się z przekąskami warzywnymi OLE!, dlatego zachęcamy do wypróbowania tego smacznego duetu podczas karnawałowego szaleństwa. Z pomocą przyjdą wam bookletowe przepisy na Cukiniowe Roladki, Kolorowe koreczki i Łososia w sosie turkusowym z kaparami.

Sprzedaż produktów OLE! oraz LAZUR z bookletami rozpocznie się przed Sylwestrem i trwać będzie przez cały karnawał. Przysmaki znaleźć będzie można w wybranych sieciach w całym kraju (Auchan, Piotr i Paweł, Kaufland i Makro). Dzięki temu apetycznemu połączeniu, przygotowanie efektownych przekąsek karnawałowych będzie jeszcze łatwiejsze.