Aktualności

14 XI
OLE! głównym sponsorem Kuchnia+ Food Film Fest 2014!

Z przyjemnością informujemy, że OLE! zostało głównym sponsorem największego w Polsce festiwalu kina kulinarnego – Food Film Fest 2014. Będzie to już szósta edycja festiwalu, który co roku łączy miłośników kina i dobrego jedzenia. Organizatorem festiwalu jest telewizja NC+, a festiwal odbywa się w 5 miastach w Polsce symultanicznie.

Kuchnia+, autorski kanał kulinarny platformy nc+, co roku inspiruje wszystkich zwolenników doznań kulinarnych. W tym roku, w dniach 21-23 listopada po raz szósty organizuje największą imprezę kina kulinarnego w kraju – Kuchnia+ Food Film Fest. Wydarzenie staje się płaszczyzną rozmów pasjonatów gotowania z całego kraju. Tym razem event wzbogaci swoim udziałem marka OLE!, która zaspokoi podniebienia wszystkich miłośników wyrafinowanych smaków.

Kuchnia+ OLE!
Kuchnia+ Food Film Fest to największy w Polsce przegląd filmów o tematyce kina kulinarnego. Po raz pierwszy wydarzenia festiwalowe będą się odbywać symultanicznie w pięciu największych miastach w kraju: w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się m.in. w warszawskim Kinie Kultura oraz – po raz pierwszy – w poznańskim Starym Browarze, gdzie smakosze kulinarni i filmowi będą mogli podziwiać pokazy filmowe, brać udział w licznych kulinarnych wydarzeniach towarzyszących festiwalowi i odwiedzić stoiska z produktami m.in. marki OLE!.

Dodatek +
Kuchnia+ Food Film Fest jak co roku oferuje nie tylko ucztę kulinarną, ale także filmową. W tym roku w trakcie 3 dni festiwalu wyświetlone zostanie aż 13 filmów kulinarnych m.in. „Dashi – esencja Japonii”, „Kawior – czarne złoto” czy francuski „Kobiety i szampan”. Pokazom towarzyszyć będą poczęstunki związane z tematyką filmu. Ideą tego wydarzenia jest przybliżenie świata kulinariów i jego kulis. Z myślą o gościach festiwalu jego organizatorzy przygotowują szereg wydarzeń specjalnych, w tym warsztaty, dyskusje z ekspertami i twórcami filmów oraz kolacje filmowe, które otworzą oczy i podniebienia na nowe doznania. W tym roku pod ideą festiwalu podpisuje się marka OLE! która od lat uświadamia kulinarnie Polaków i poszerza ich kulinarne horyzonty.

Uczta dla zmysłów
W trosce o to, by kulinarne doznania nie zostały tylko przyjemnym wspomnieniem marka OLE! wręczy gościom kolacji filmowych wyjątkowe giftbagi zawierające wybór produktów. Z kolei podczas emisji w Warszawie filmu poruszającego tematykę uprawy pomidorów „Food Chains – Rolnik czy niewolnik?” odbędzie się degustacja tematyczna przekąsek z suszonymi pomidorami OLE!.
Ponadto stoiska marki OLE! oferować będą nie tylko informacje o produktach i ich jakości, ale także możliwość degustacji wyśmienitych Suszonych pomidorów OLE! i innych warzywnych przysmaków. To niepowtarzalna okazja na kulinarny flirt.
Tych, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w festiwalu zapraszamy do Kuchni+, która pokaże relacje z każdego dnia kulinarnego eventu, a część jednej z nich poświęcona zostanie sponsorowi festiwalu – marce OLE!.

Dokładny program festiwalu i opis filmów oraz wydarzeń towarzyszących dostępny jest tutaj.
Bilety można zakupić na portalu: tutaj.