Aktualności

20 VIII
Rodzina OLE! powiększa się - czyli nasze nowości...

Mamy przyjemność przedstawić najnowszych członków rodziny OLE! Proponujemy Suszone pomidory w paskach w oleju z ziołami, dzięki którym przygotowanie pysznego dania dla znajomych, czy rodziny będzie jeszcze prostsze. Drugą nowością są Suszone pomidory z pieprzem marynowanym w oleju z ziołami, dla tych, którzy w życiu poszukują wyrazistych, kreatywnych i intrygujących połączeń smaków.
 

 

Suszone pomidory
w paskach w oleju z ziołami

 

Suszone pomidory w oleju z ziołami OLE! od lat zachwycają delikatnym smakiem, który przenosi nas w śródziemnomorskie klimaty. OLE! postanowiło klasykę smaku przygotować w wygodnej formie idealnie pokrojonych paseczków, żeby przygotowanie ulubionych dań było jeszcze przyjemniejsze. Suszone pomidory w oleju z ziołami w paskach OLE! to najlepszy dodatek do kreatywnej kuchni! Tak pysznie i tak prosto jeszcze nie było.

 

Więcej informacji o produkcie tutaj.
 

 

 

Suszone pomidory
z pieprzem marynowanym w oleju z ziołami

Dla miłośników kuchni śródziemnomorskiej OLE! ma szeroki wybór suszonych pomidorów, który powiększył się o zupełnie wyjątkowy smak. Smak słodkich pomidorów okraszony aromatem bazylii i oregano połączyliśmy z niebanalnym dodatkiem, pełnym temperamentu – pieprzem marynowanym. To innowacyjne połączenie zaskoczy wyrafinowaniem i będzie prawdziwą eksplozją smaków. Słodycz pomidorów dojrzewających w słońcu Hiszpanii i ostrość pieprzu to zapowiedź niezapomnianej przygody.

Więcej informacji o produkcie tutaj.