Aktualności

17 III
Wino-Granie. Klimat...smak...muzyka.

„Wino-Granie” to akcja społecznościowa, która ma za zadanie propagować kulturę picia wina, dostarczać pretekstów do spotkań z bliskimi oraz wzbogacać wiedzę na temat win. A to wszystko podczas „muzycznej podróży” po winnicach całego świata i inspirowania się siestą zarówno w kontekście muzycznym jak i aktywnego odprężenia oraz niebanalnych smaków win, przekąsek OLE! oraz serów Lazur.

Od wieków ten szlachetny trunek łączono ze sztuką, dlatego do projektu zaproszono wybitnych polskich muzyków (mecenasów muzycznych). W każdym miesiącu przedstawią oni propozycje płyt czy konkretne utwory, podkreślając klimat tych jakże wyjątkowych spotkań.

Marka OLE! po raz kolejny jest partnerem festiwalu "Wino-Granie". Podczas koncertów mamy okazję delektować się smakiem win, przysmaków OLE! oraz płynącymi ze sceny dźwiękami. Trzy pierwsze koncerty w 2014 roku odbyły się w Łodzi, Toruniu i Katowicach. Swój repertuar zaprezentowali Marika, Radek Skubas oraz Natalia Przybysz. Publiczność bawiła się smakowicie, pod każdym względem.

        


Więcej informacji:


www.facebook.com/WinoGranie
www.winogranie.pl


Zapraszamy!