Aktualności

10 VII
Konkurs "Piknikowy zawrót głowy z OLE!"

 Wszystkich smakoszy naszych produktów zapraszamy na konkurs "Piknikowy zawrót głowy z OLE!".

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać za pomocą aplikacji konkursowej umieszczonej w zakładce na naszym profilu na Facebooku swój autorski przepis na sałatkę z produktami OLE! Autorów czterech najciekawszych przepisów nagrodzimy. Warto wziąć udział w konkursie, bo fantastyczne nagrody czekają: lodówka turystyczna, lunch boxy sałatkowe i oczywiście mnóstwo produktów OLE! Konkurs trwa od 01.07-19.07.2015 r.

 

29 XII
OLE! i LAZUR – idealny duet na karnawał

Karnawał to czas imprezowego i kulinarnego szaleństwa. Właśnie z myślą o tym wyjątkowym okresie już w grudniu rozpoczęła się wspólna akcja promocyjna warzywnych przysmaków OLE! oraz serów pleśniowych LAZUR. W sklepach w całym kraju pojawiły się produkty obu marek z bookletami zawierającymi karnawałowe przepisy.

14 XI
OLE! głównym sponsorem Kuchnia+ Food Film Fest 2014!

Z przyjemnością informujemy, że OLE! zostało głównym sponsorem największego w Polsce festiwalu kina kulinarnego – Food Film Fest 2014. Będzie to już szósta edycja festiwalu, który co roku łączy miłośników kina i dobrego jedzenia. Organizatorem festiwalu jest telewizja NC+, a festiwal odbywa się w 5 miastach w Polsce symultanicznie.

17 IX
Wakacyjny konkurs fotograficzny OLE! i Smaki Życia

Wspominając słońce wakacji wygrywajcie pełne słońca nagrody! Wystarczy przygotować ulubione danie i sfotografować je, a znakomite produkty marki OLE! trafią na Wasz stół!

20 VIII
Rodzina OLE! powiększa się - czyli nasze nowości...

Mamy przyjemność przedstawić najnowszych członków rodziny OLE! Proponujemy Suszone pomidory w paskach w oleju z ziołami, dzięki którym przygotowanie pysznego dania dla znajomych, czy rodziny będzie jeszcze prostsze. Drugą nowością są Suszone pomidory z pieprzem marynowanym w oleju z ziołami, dla tych, którzy w życiu poszukują wyrazistych, kreatywnych i intrygujących połączeń smaków.

10 VII
Paweł Urbański zwycięzcą drugiej edycji BlogerChef!

W minioną sobotę poznaliśmy tegorocznego zwycięzcę konkursu BlogerChef. Został nim Paweł Urbański z Poznania, który zachwycił jury oraz gości doskonałą perliczką w zatarze oraz stekami z konfiturą żurawinowo-imbirową. Konkursowi oraz uroczystej gali towarzyszyły atrakcje dodatkowe – m.in. warsztaty z syfonami iSi, pokaz przyrządzania niecodziennych zup i degustacja… owadów!

12 VI
Konkurs OLE! i Blogerchef!

Lato to czas małych lekkich dań i przekąsek. Produkty marki OLE! są do nich wprost stworzone! Pokażcie nam jak je wykorzystujecie!

Dla osób, które wykażą się największą kreatywnością mamy aż 10 zestawów nagród składających się z 10-ciu produktów marki OLE!, notesu kulinarnego i karafki na oliwę.

By wziąć udział w konkursie należy pozostawić komentarz pod tym wpisem, który zaprezentuje ciekawe zastosowanie produktów z asortymentu marki OLE! w letnich przekąskach. Prosimy o zdjęcie i opis sposobu przygotowania.

20 V
Warzywny półfinał BlogerChefa w Zamku Lubliniec - znamy finalistów!

Piąty, ostatni w tym roku półfinał konkursu BlogerChef (www.blogerchef.pl) gościł w miniony weekend w odrestaurowanych wnętrzach Zamku w Lublińcu (www.zameklubliniec.pl). Uczestnicy, czyli blogerzy kulinarni, przygotowywali oryginalne dania, przystawki, a nawet desery (!) z udziałem mieszanek sałat jednego z Partnerów inicjatywy – marki Fit&Easy. Spotkanie uświetniły vege warsztaty z Michałem Jarzombkiem oraz Janem Kuroniem.

17 III
Wino-Granie. Klimat...smak...muzyka.

„Wino-Granie” to akcja społecznościowa, która ma za zadanie propagować kulturę picia wina, dostarczać pretekstów do spotkań z bliskimi oraz wzbogacać wiedzę na temat win. A to wszystko podczas „muzycznej podróży” po winnicach całego świata i inspirowania się siestą zarówno w kontekście muzycznym jak i aktywnego odprężenia oraz niebanalnych smaków win, przekąsek OLE! oraz serów Lazur.